Koniec żartów. Wojewódzki kpił z PiS, ale teraz nie jest mu do śmiechu

Kuba Wojewódzki od lat jest zagorzałym przeciwnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Nie marnuje żadnej okazji, żeby uderzyć w rządzącą obecnie partię i było tak niemal od zawsze. Kompletnie zmieniło się jednak nastawienie, z jakim Wojewódzki walczy z PiS.

Wojewódzki początkowo żartował z Prawa i Sprawiedliwości. Politycy partii jeszcze wtedy opozycyjnej byli jednym z ulubionych tematów dowcipów dziennikarza, a najczęściej obrywało się oczywiście Jarosławowi Kaczyńskiemu. Teraz jednak Kubie przestało być do śmiechu.

„Król TVN” jest coraz bardziej załamany tym, co dzieje się w Polsce. Kolejne zmiany wprowadzane przez PiS wprawiają Wojewódzkiego w przerażenie. Dziennikarz zrezygnował więc z polegania na samych dowcipach.

Zamiast wyłącznie wydurniać się w telewizji, Wojewódzki podjął poważniejsze kroki. Można go spotkać na antyrządowych marszach, gdzie regularnie uczęszcza, a pojawiające się w mediach społecznościowych posty coraz częściej mają naprawdę poważny charakter.

Wojewódzki jest już wściekły na PiS do tego stopnia, ze za pomocą Instagrama kazał Krzysztofowi Ziemcowi „wyjebać telewizor przez okno”.

To jednak nie wszystko. Wojewódzki zaczął też zaczytywać się w politycznych książkach, m. in. w słynnej już lekturze o związkach Antoniego Macierewicza z rosyjskim wywiadem.

Od dojścia PiS do władzy Wojewódzki przeszedł zaskakującą przemianę, a żarty zamienił na poważne kroki w celu zwalczania władzy

Autor: 
------------------
Źródło: 

pikio.pl

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.