Dentysta rodem z horroru z chciwości dusił dzieci i bez podstaw wyrwał im zęby

Kto jako dziecko bał się dentysty, nie mylił się! Pewien stomatolog dziecięcy ze Stanów Zjednoczonych podobno nie tylko wyrywał bezpodstawnie swoim małym pacjentom zdrowe zęby, lecz także bił dzieci. Powód: im więcej wyrwanych zębów, tym więcej pieniędzy.

Pewien dentysta ze stanu Floryda jest oskarżany przez wielu rodziców. Jak poinformował lokalny serwis informacyjny „WF SB” 78- latek miał podobno w trakcie leczenia bić dzieci i bez powodu wyrywać im zdrowe zęby- w jednym przypadku nawet 7 zębów naraz. Lekarz zaprzecza wszystkim zarzutom, jednakże w przeszłości zdarzały się już na niego skargi. Wielu rodziców biorąc pod uwagę te informacje żąda odebrania licencji lekarzowi.

Pewna matka udała się w grudniu 2014 roku do gabinetu lekarza, by wyrwał ząb jej córeczce. Nie wolno jej było towarzyszyć sześciolatce podczas leczenia w gabinecie, w zamian musiała przesiedzieć 3 godziny w poczekalni- była coraz bardziej zaniepokojona. „ W końcu przyszła pomoc dentystyczna i powiedziała, że zdarzył się incydent”, relacjonuje matka serwisowi informacyjnemu. Jej córka była bardzo roztrzęsiona, wszędzie zakrwawiona, a na ciele były widoczne zaczerwienienia.

 

Dziecko zostało pobite, było duszone i wyrwano mu siedem zębów

Zszokowana matka wybiegła z córka w pośpiechu do samochodu, by zawieźć ją do szpitala. „ Wyjęłam z jej buzi kompres gazowy i zobaczyłam, że w tym miejscu nie ma zębów”, opowiada matka serwisowi „ WF SB”. Zatem lekarz zamiast jednego wyrwał siedem zębów. Ale nie to było najgorsze. Lekarz bił i dusił sześciolatkę. Matka powiadomiła policję, lecz w tej sprawie nie podjęto żadnych kroków, więc zaczęła działać poprzez Internet. „ Zdecydowałam się udostępnić zdjęcia na Facebooku i opowiedzieć wszystkim, co się wydarzyło”. Zdjęcia jej bezzębnej córki i historia rodem jak z horroru rozprzestrzeniły się jak wirus w sieci i sprawiły, że ujawnili się inni poszkodowani przez lekarza. W konsekwencji rodzice zwarli szyki i pozwali 78-latka. Zarzucają mu fizyczną napaść i obrażenia cielesne u dzieci.

 

Autor: 
Edyta Grzywacka - Wziątek
Źródło: 

focus.de

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.