Najczęściej Czytane

Studencki wypoczynek
O tym jak cennym doświadczeniem są podróże nie trzeba się rozpisywać. Jednak słowo podróże kojarzy się z dużymi kosztami, zbyt ciężkimi na kieszeń studenta.
W ciągu dekady polskie spółki przejęły za granicą kilkaset firm
Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza Polską.
„Poznań daje pracę” a UAM-owskie koła naukowe i inwestorzy.
"Poznań daje pracę" to akcja zorganizowana przez Urząd Miasta Poznania. Celem programu jest przekonanie absolwentów – czytaj specjalistów z ośmiu polskich miast do rozpoczęcia pracy w stolicy Wielkopolski.
ZARWAĆ NOC I NIE ZWARIOWAĆ
Koniec świata to pestka przy tym co dzieje się z niektórymi studentami z okazji kończącego się semestru. Demotywatory przejrzane, wiadomości na facebooku przeczytane.
„Turcja- kraj czterech mórz”
Na pewno nie raz zastanawialiście się jaki kraj oprócz Tunezji i Egiptu oferuje niskie ceny i ciekawe atrakcje.
„Motywacja – siła do działania”
Przypomnij sobie jak często zdarza Ci się zmuszać do wykonywania jakiś czynności. Nie ważne czy jest to nauka, porządki w domu, trening fizyczny. . .
Czego nie robić w Indiach
Indie to kraj różnorodny i kolorowy, miejsce, gdzie żyją przedstawiciele różnych ras, języków, religii. Los złączył ich w pewnych historycznych okolicznościach, i tak, przez tysiące lat, utworzyli oni niezwykłą kulturę.
Hodowla gołębi pocztowych. Hobby? Pasja? Sport?
Niezwykła pasja znajduje coraz liczniejszych zwolenników. Czy wiesz, czym jest hodowla gołębi pocztowych? Znasz jej początki? Wiesz na czym polega? A może chciałbyś uzupełnić swoją wiedzę?
...Jazda konna, to na prawdę niesamowite hobby...
Jeździectwo, to chyba niezbyt odpowiednie określenie, dla mojej przygody z końmi. Słowo to kojarzy mi się z pełnym profesjonalizmem, doskonałą techniką jazdy, uczestnictwem w hippicznych zawodach, tymczasem ja po prostu sobie jeżdżę!
Dobra książka? Nie, dziękuję, czyli zmierzch literatury – kto jest za to odpowiedzialny?
W dniach 14-15 listopada 2013 roku w Bielsku-Białej odbywała się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zmierzch”. Jej tematyka poruszała szeroko rozumiane pojęcie zmierzchu, czyli wygasania, zanikania, regresu w literaturze i kulturze.
Ile może zająć komornik – nowe limity w 2016 roku i zmiany w przepisach
Kiedy komornik przystępuje do działania, nie może zająć wszystkich środków.
Jak zacząć przygodę z akwarystyką morską?
Prowadzenie akwarium morskiego jest marzeniem większości miłośników akwarystyki.
Wykształciuchu, po co studiujesz?
Gorący czas rekrutacji na studia trwa. Szczęśliwcy na Facebooku chwalą się dostaniem na wymarzoną uczelnię, wrzucając zdjęcia list rekrutacyjnych. Inni usiłują zadowolić się gorszą perspektywą.
Doświadczasz przemocy w rodzinie?
Doświadczasz przemocy w rodzinie? Twój mąż, partner, syn lub córka mają problemy z alkoholem, narkotykami? Nie możesz się pogodzić ze stratą bliskiej osoby? Opiekujesz się osobą niepełnosprawną?
Grillowanie odbiera głowę
W minionym tygodniu w nocy z czwartku na piątek na Kampusie Morasko trwało Wielkie Grillowanie UAM. Samorząd studentów reklamował to wydarzenie jako największą uczelnianą imprezę plenerową, tworzoną przez studentów i dla studentów.
Kanadyjska wymiana
Krzysiek o SWAP dowiedział się od koleżanki, która szukała ofert wymiany zagranicznej w Internecie. Studiował dziennie, znał język angielski i miał referencje. Postanowił więc spróbować.
Zagraj o staż – naprawdę warto!
Dwa tygodnie temu rozpoczęła się 18. edycja konkursu „Grasz o staż”. Konkurs skierowany jest do młodych ludzi z całej Polski, którzy pragną spróbować swoich sił i zagrać o cenne, a do tego płatne doświadczenie zawodowe.
Kiedy narzędzie manipuluje... Dzieci fejsa
Poranną kawę sączą do ekranu laptopa. Po powrocie ze szkoły, uczelni, pracy natychmiast logują się na Facebooka. Wiedzą wszystko o swoich znajomych... z fejsa. Udostępniają mnóstwo zdjęć, gorączkowo czekając na lajki i komenty.
Czy warto iść na kurs szybkiego czytania?
W ciągu ostatnich kilkunastu latach błyskawiczną karierę zrobiły firmy, oferujące "podrasowanie" umysłu poprzez zwiększenie szybkości, wydajności i częstotliwości czytania.
„Nie taka zima zła”
Termometry wskazują ujemne temperatury, za oknem biało od drobnego i delikatnego puchu, a w głowie myśli, że chyba tylko dzieci są tym zafascynowane.

Strony