Najczęściej Komentowane

NA ŚWIAT PRZYSZŁY SIEDMIORACZKI! (0)
Jak to jest - jednego dnia mieć troje dzieci, a następnego już dziesięcioro? Na tak postawione pytanie umiałaby udzielić odpowiedzi pewna para z Iraku, której właśnie urodziły się siedmioraczki.
Szczyt V4 odwołany. Zamiast niego - spotkania dwustronne (0)
Czeski premier Andrej Babisz poinformował, że szczyt V4 w Izraelu nie odbędzie się. Zamiast niego planowane są spotkania dwustronne. Do odwołania szczytu doszło w wyniku interwencji Mateusza Morawieckiego.
Ambasador Izraela w Polsce została wezwana do MSZ (0)
Potwierdziły się doniesienia Interii - ambasador Izraela w Polsce Anna Azari została wezwana do MSZ w związku z wypowiedzią p.o. ministra spraw zagranicznych Israela Katza - poinformował rzeczniczka polskiego MSZ Ewa Suwara.
Śmiertelne żniwo grypy. W Polsce zmarły już 23 osoby (0)
Od początku roku na grypę w Polsce zmarły 23 osoby. To najgorszy wynik od lat. Z powodu tego wirusa do szpitali trafiło 4,5 tys. osób, o ponad tysiąc więcej niż przed rokiem - informuje "Dziennik Polski".
Hańba Bundeswehry (0)
Niemiecką armią, Bundeswehrą, wstrząsnęły kolejne przypadki prawicowego ekstremizmu. Z wojska wykluczona powinna zostać każda osoba bagatelizująca taką postawę.
Po tekście „Newsweeka” Adam Andruszkiewicz najpierw zmienia, a potem usuwa swoje fałszywe konto (0)
Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, chwali się umową z Facebookiem, dzięki której będzie można „odblokowywać zablokowane konta”. Tymczasem sam posługiwał się fałszywym kontem na Facebooku. 
Lekcja prawa dla fiskusa: Decyzje trzeba doręczać właściwym adresatom (0)
Trafiła kosa na kamień, czyli jak nieznajomość prawa może zadziałać na niekorzyść fiskusa. Wojewódzki Sąd Administracyjny w wyroku z 21 grudnia 2018 r. uchylił postanowienie organu,
Można ochronić własny majątek przed skutkami bankructwa firmy (0)
Prowadzący działalność gospodarczą za zobowiązania własnej firmy odpowiada całym swym majątkiem. Jeżeli przedsiębiorca będzie musiał ogłosić bankructwo, może stracić także swój prywatny majątek, nawet mieszkanie czy samochód.
Niemcy: Turecki lub polski zamiast angielskiego? (0)
​Propozycja, by w szkołach podstawowych zamiast języka angielskiego uczyć tureckiego, polskiego lub rosyjskiego, natrafiła na falę krytyki.
Kuchciński: Pogrzeb Jana Olszewskiego odbędzie się w sobotę (0)
Pogrzeb byłego premiera Jana Olszewskiego odbędzie się w sobotę, a żałoba najpewniej będzie trwała od czwartku do soboty - poinformował w poniedziałek marszałek Sejmu Marek Kuchciński.
Reakcja Polski po uznaniu polskiego konsula za persona non grata (0)
Polska dała tydzień na opuszczenie Polski norweskiej konsul w naszym kraju. Poinformował o tym wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk. To reakcja na uznanie za persona non grata polskiego konsula w Norwegii Sławomira Kowalskiego.
Wszystko o VAT-REF. Jak odzyskać VAT za zakupy zagraniczne? (0)
Polscy przedsiębiorcy często dokonują zakupów w innych krajach Unii Europejskiej. Dotyczy to zarówno zakupu towarów potrzebnych do prowadzenia działalności w Polsce, jak i wydatków takich jak paliwo zakupione przez kierowców polskich ciężarówek czy a
Brexit zaboli polskie firmy. Odliczanie trwa, zostało 50 dni (0)
W nocy z 29 na 30 marca Wielka Brytania opuści Unię Europejską. Na 50 dni przed brexitem tak naprawdę... nic nie jest jasne. Brexit oznacza jednak kłopoty nie tylko dla Polaków, którzy mieszkają w Wielkiej Brytanii, ale także dla polskich firm transp
Śledztwo ws. Młodzieży Wszechpolskiej. "Superwizjer" (0)
Według prokuratury prawie 300 podpisów na listach poparcia Młodzieży Wszechpolskiej w wyborach samorządowych w 2014 roku zostało sfałszowanych. Jej ówczesny szef Adam Andruszkiewicz miał wiedzieć o fałszerstwach, a nawet dokonywać ich osobiście
Kraje UE porozumiały się ws. mandatu dotyczącego prawa autorskiego (0)
W piątek późnym wieczorem w Brukseli przedstawiciele krajów UE porozumieli się w sprawie kontrowersyjnych regulacji dotyczących prawa autorskiego.
To będzie największa elektrownia wiatrowa w Europie (0)
Włoska firma Fintel Energia podała już do wiadomości termin rozpoczęcia budowy elektrowni wiatrowej w Wojwodinie (autonomicznym okręgu w północnej Serbii, od tłum).
„Żadna praca nie hańbi". To dlaczego młodzi nie chcą sprzątać i murować? (0)
"Żadna praca nie hańbi", "wstydzić można by się tylko pracy dla mafii", "zestawianie słów 'praca' i 'wstyd' samo w sobie jest nieporozumieniem". To tylko część komentarzy, odnoszących się do naszego artykułu na temat pracy w korporacjach.
"DW": Reparacje od Niemiec. "Czysty populizm" (0)
Nie ma dziś szans na reparacje wojenne i formalne odszkodowania indywidualne od Niemiec. Ale jest furtka: otwiera ją "formuła pragmatyczna".
MF: Przegląd zmian w PIT: Nie tylko ułatwienia, lecz także nowe ograniczenia podatników (0)
Ustawodawca zafundował podatnikom i płatnikom liczne zmiany w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych. W gąszczu nowości niełatwo się poruszać, tym bardziej że zmiany w ustawie z 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych
Konferencja bliskowschodnia w Warszawie bez delegacji z Palestyny (0)
Przewodniczący Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas i ambasada palestyńska w Polsce poinformowali w środę, że delegacja palestyńska nie weźmie udziału w zaplanowanej na przyszły tydzień w Warszawie konferencji poświęconej bezpieczeństwu na Bliskim

Strony