Właściciel Gucci chce otworzyć laboratorium chemicznym we Włoszech

Francuski gigant rynkowy otwiera nową filie badawczą we Włoszech. Laboratorium będzie zajmowało się testami materiałów jak i produktów z możliwością udostępnienia usług innym firmom.

Treść: Czwartkowe wydannie dziennika Reuters z Milanu Francuska megakorporacja Kering otwiera laboratorium w obszarze Tuscany, Włochy które będzie prowadzić testy chemiczne jak i inne niesprecyzowane na produktach korporacji oraz ich podstawowych materiałów by sprawdzić jakość oraz wytrzymałość.

Laboratorium Testów i Innowacji będzie się znajdowało w mieście Prato, gdzie wiele luksusowych spółek ma swoją siedzibę, oraz przewiduje się że ruszy z działalnością w połowie 2021. Będą tam przeprowadzane testy produktów oraz materiałów z zakresu mody: skórzane towary, buty, zegarki, biżuteria oraz okulary. Według Kering, laboratorium będzie udostępniane lokalnym oraz zagranicznym przedsiębiorcom.

Francuska grupa Kering, która jest właścicielem różnych włoskich przedsiębiorstw wliczając Gucci, kupuje ośrodki przemysłowe oraz rzemieślnicze warsztaty we Włoszech od paru lat, co umacnia ich pozycję w łańcuchu zaopatrzeniowym.

Autor: 
Michał Kaszuba
Źródło: 

Siliva Aolisi; Edytor Edmund Blair

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.