Jesteście przestępcami!

Jesteście przestępcami! - zwrócił się do opozycji w Sejmie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Skomentował w ten sposób popieranie przez kluby opozycyjne udziału w protestach po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Problemem Kaczyńskiego  jest ,- że protesty są spontaniczne a polityków opozycji nie widać na tych protestach

.

Jarosław Kaczyński powiedział, że namawianie do udziału w protestach to celowe narażanie życia i zdrowia ich uczestników, a to - według jego słów - jest przestępstwem.

"Mamy dziś w Polsce wysoki stan zagrożenia z powodu epidemii. Ten stan wyklucza jakiekolwiek spotkania publiczne powyżej pięciu osób" - zaczął prezes PiS.

Panie Kaczyński - Pies szczeka ze strachu, ludzie słabi i przestraszeni się odgrażają, reagują agresją, przemocą czy argumentami ad personam. Wymuszają zachowania, które wg nich zabezpieczają ich osobiste interesy, gdyż nie potrafią merytorycznie przekonać do swoich racji.

Za to Kaczyński tworzy bojówki ONR-u,- które maja go wspierać pod pretekstem ochrony wiary i kościołów. Wraz z Telewizja Publiczną kreuje się na zbawcę narodu wcześniej wygrywając wybory pod kłamliwymi hasłami LGBT oraz uchodźcami w tym maniąc czy wręcz przekupując wyborców pieniędzmi których- ani wcześniej nie było wypracowanych ani później wygospodarowanych a które to tylko powiększyły dług publiczny o prawie 700 mld złotych.

W dobie kryzysu coronawirusa Pan Kaczyński postanawia spłacić długi klerykalne z wyborów i nakazuje TKonstytucyjnemu w całości podporządkowanemu PIS wydanie wyroku  w sprawie aborcji.

Jednocześnie łamiąc 27 letnie  ustalenia i wypracowania tego porządku prawnego. To przyboczna PIS-U  Pani Julia Przyłebska  i TK całkowicie podporządkowany obozowi władzy -wydaje tak wyrok  który wywołuje taka fale społecznego niezadowolenia.

Panie Kaczyński a co z coronawirusem.- dlaczego pan na ten temat nie rozmawia- dlaczego zanizane sa statystyki umieralności.

Dlaczego ludzie umierają w karetkach, które jeżdżą po 500 km i szukają miejsca, gdyż w szpitalach nie ma miejsca  a jeśli się znajduje to zatrudnieni tam strażacy nie potrafią obsługiwać urządzeń które tam są i jeśli są.

Panie Kaczyński - Pies szczeka ze strachu, ludzie słabi i przestraszeni się odgrażają, reagują agresją, przemocą czy argumentami ad personam. Wymuszają zachowania, które wg nich zabezpieczają ich osobiste interesy, gdyż nie potrafią merytorycznie przekonać do swoich racji.  

 Mądry władca to taki, który osiąga zwycięstwo zanim wda się w bitwę. Wojna tak samo jak konflikt -nie są demonstracją siły - lecz bezradności. Każda formacja prawicowa realizuje postulaty wolności, wyboru jednostki a nie zamordyzmu i ograniczania praw jednostki poprzez przymus administracyjny, zarówno w sferze kulturowej jak i gospodarczej

Hołownia: Kaczyński jest w stanie utopić Polskę we krwi

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wypowiedział Polakom wojnę, pokazując, że jest w stanie utopić Polskę we krwi, realizując swoje ideologiczne obsesje - ocenił we wtorek b. kandydat na prezydenta, lider Polski 2050 Szymon Hołownia, w reakcji na oświadczenie Kaczyńskiego.

Narodowcy tworzą brygady, które siłą, "na drodze akcji bezpośredniej", zamierzają bronić kościołów. ONR, który jest inspiratorem akcji, nazywa je Brygadami Narodowymi, a bojówkarzy Politycznymi Żołnierzami.

Z kim będą walczyć brygady? Oczywiście z uczestnikami protestów przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego. To efekt przemówienia Jarosława Kaczyńskiego, w którym wezwał członków i sympatyków PiS do obrony kościołów w Polsce.

Czy tylko będą bronić kościołów i przed kim. - Skoro wszyscy Polacy sa chrześcijanami wyznającymi swoja przynależność do kościoła.

Jeżeli nie zmobilizuje "swoich" i nie poszczuje ich na innych, to nie będzie w stanie ocalić ani swojej władzy, ani swojego chorego projektu (...), ani tych, którzy pewnie go jeszcze podjudzają, którzy zawdzięczają mu pieniądze, a nie tylko władzę. Ci wszyscy, którzy siedzą dziś +poumaszczani+ przez PiS w spółkach Skarbu Państwa, to są ludzie, którzy mają obecnie najwięcej do stracenia - mówił Hołownia.

Jego zdaniem, Kaczyński chce doprowadzić do starć i rozlewu krwi. Pan dla swojej obsesji chce utopić nas, ale nie siebie, w naszej własnej krwi. Jest pan opętany władzą - zwrócił się do prezesa PiS. Człowiek, który ma odpowiadać za bezpieczeństwo i spokój wypowiada Polakom wojnę - dodał.

Jak daleko jesteśmy od tego, gdy bojówki narodowców zaczną mordować oponentów politycznych Jarosława Kaczyńskiego i jego świty - tego jeszcze nie wiemy.

To co na teraz wiemy,- że różnicy żadnej nie ma – a i historia władców niczego nie nauczyła.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
3 + 5 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.