Już za 27 dni! Polacy pracujący za granicą będą musieli oddać część swoich pieniędzy.

Jeżeli pracujesz za granicą, ale urzędnik polskiego aparatu państwowego stwierdzi, że centrum Twojego życia znajduje się w Polsce, a nie za granicą gdzie pracujesz, zostaniesz zmuszony/a do złożenia odpowiedniego dokumentu, w którym masz umieścić informacje o swoich zarobkach!

Zmuszą Cię do złożenia spowiedzi, na temat tego, co robiłeś za granicą, czyli gdzie osoba pracowała i ile zarobiła.

Jeżeli z Polaków pracujących za granicą zaczną ściągać podatki, to Polacy zaczną masowo uciekać z Polski.

Tym sposobem już setki tysięcy jak nie miliony Polaków może zostać zmuszona do zapłaty podatków w Polsce. To Totalna tragedia. Ministerstwo Finansów próbuje zamydlić Polakom oczy, że Polacy, którzy nie mają rodzin w Polsce, lub domu nie zostaną zmuszeni do składania zeznania, więc nie ma się czego bać.

Niemniej, jednak jeżeli urzędnik aparatu państwa Polskiego zadecyduje, że masz złożyć dokument, to wtedy musisz to zrobić, jeżeli tego nie zrobisz, aparaty państwa polskiego wycisną z Ciebie konsekwencje.

Dodatkowo mydli się Polakom oczy, że Polaków pracujących za granicą obejmie abolicja podatkowa, jednak gdy wczytamy się w tabelkę nowych zasad, to przykładowy student pierwszego roku zauważy, bijące w oczy niejasności, które czarno na białym wskazują, że nie wiadomo, o co chodzi, a jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze! Tym razem o pieniądze ciężko pracujących Polaków za granicą.

Po pierwsze, jeżeli Polacy pracujący za granicą nie mają zapłacić podatków? To po co? Aparaty państwa polskiego wydadzą setki milionów złotych na aparaturę urzędniczą, która będzie ścigać ciężko pracujących Polaków, którzy, żeby polepszyć sobie byt, ciężko pracują za granicą cierpiąc rozłąkę z rodzinami.

 

Po drugie, na stronie ministerstwa została podana tabelka, która jest bardzo niejasna. Po co została podana tabelka, jeżeli niby jest abolicja? W przykładach niejasno jest wyjaśnione, że „ten problem MF rozwiąże”.
 
W tabelce nawet nie jest wyjaśnione, co to jest MF, a ten znak jest używany bardzo często. Domniemam, że MF to Ministerstwo Finansów.
 
W podanych przykładach nie jest podane, że pracujący za granicą nie zapłaci podatku, zaś jest wytłumaczenie, że MF rozwiąże problem.
 
Co to znaczy? Ano nie wiadomo co to znaczy, jak MF rozwiąże problem. Dlaczego nie jest napisane, że pracujący za granicą poprostu nie zapłaci podatku?
 
Gdyby urzędnicze aparaty nie chciały ściągać z Polaków podatków, to po pierwsze nie wydawałyby setek milionów złotych na urzędników, którzy będą ścigać Polaków za granicą i po drugie napisałyby jasno i wyraźnie, że podatku od Polaków pracujących za granicą nie chcą.
 
Przypominam, że 10 lat temu z Polaków, którzy jeździli za granicę, ściągano dwa podatki, to była katastrofa.
 
Problemu by nie było, gdyby w Polsce były normalne podatki, każdy wolałby płacić podatki w Polsce, bo czemu nie, ale niestety podatki są, jakie są – jeżeli Polska obniżyłaby podatki, dzisiejsza wiadomość nie byłaby złą wiadomością a dobrą wiadomością – ale co tu mówić, w Polsce raczej nie obniżą podatków, bo w Polsce rządzi rząd socjalistów, etatystów i partyjnych funkcjonariuszy.
 
Bardzo proszę, o udostępnianie tego artykułu gdzie się da, aby jak najwięcej Polaków mogło zaplanować sobie życie. Jeżeli chcesz pomóc mi pisać więcej takich treści to po prostu polub nas na facebooku. Link na dole.

Autor: 
---------------------
Źródło: 

dobryduch.co.uk

Komentarze

Wysłane przez ixomeigox (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxil <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500 Mg</a> ynt.kfyr.polityka.e-magnes.pl.fmv.ee http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Wysłane przez icivinuiz (niezweryfikowany) w
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> exi.wjij.polityka.e-magnes.pl.aet.sa http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
15 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.