WAŻNE! Morawiecki: Szykujmy się do WOJNY. Potwierdzają Amerykanie i Brytyjczycy

W ostatnich dniach opinia publiczna otrzymała mnóstwo ostrzeżeń o zbliżającym się, globalnym konflikcie zbrojnym. Nie tylko Amerykanie i Brytyjczycy, ale i sam premier Morawiecki, wypowiedział się w podobnym tonie. 

Dziś w Monachium premier Mateusz Morawiecki wziął udział w międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwa. Dotyczyła ona – jak sama nazwa wskazuje – utrzymania bezpieczeństwa i pokoju świata zachodu.

Ostatnie tygodnie obfitują w coraz bardziej niepokojące sygnały. O globalnym konflikcie dostrzegalnym na horyzoncie alarmują już między innymi wywiady Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Ostatnio mobilizację w armii ogłosiła też Francja, która do tej pory bagatelizowała wszelkie zagrożenia, stwarzane w tym kraju głównie przez ludność napływową z Afryki i Bliskiego Wschodu. Co gorsza, liczba zagrożeń i czarnych scenariuszy jest długa.

Amerykanie przewidują ekspansję bliskowschodnich konfliktów nawet do Europy. Zachód nie spodziewa się też niczego dobrego po Rosji. Nie można nie wspomnieć też o wewnętrznym zagrożeniu, jakie stanowią islamscy imigranci w Europie. – Od czasów zakończenia zimnej wojny stajemy przed największym ryzykiem wybuchu konfliktu pomiędzy największymi światowymi potęgami – powiedział Dan Coats, dyrektor Wywiadu Narodowego USA na posiedzeniu senackiej komisji ds. wywiadu.

Zła wiadomość dla Polski – jako sojusznika NATO – jest taka, że żadne z wspomnianych mocarstw, nie będzie chciało prowadzić działań wojennych na własnym terytorium. Nasz kraj znajduje się niestety w punkcie zapalnym – na styku Rosji i Unii Europejskiej, a więc szeroko rozumianego świata zachodu.

Do wszystkich zagrożeń odniósł się dziś w Monachium premier Morawiecki i zadeklarował, że w obliczu konfliktu zbrojnego, Polska nie będzie uchylać się od obowiązków sojusznika NATO.  – Nie może być ustępstw dla agresorów i tych, którzy naruszają prawo międzynarodowe – ostrzegł prowadzących wojny szef polskiego rządu. Odniósł się też bezpośrednio do Rosji, która stanowi największe potencjalne zagrożenie w naszym regionie.

– Musimy mieć „steel tanks” (czołgi – red.), a nie think tanki (zespoły eksperckie – red.) – dodał Morawiecki. Zaznaczył też, że państwa członkowskie UE i te zrzeszone w Sojuszu Północnoatlantyckim, muszą błyskawicznie inwestować w obronność.

Autor: 
------------
Źródło: 

wrealu24.pl

Komentarze

Wysłane przez Zbrojarz (niezweryfikowany) w
Ale jednocześnie zawijamy przemysł hutniczy (szeroko pojęty). Górnictwo leży, hutnictwo leży, a firmy, które można przesterować na okołozbrojeniówkę jalbo mogą zabezpieczać redundantnosc zasilania energetycznego ak np RAFAKO w Raciborzu mają zwolnienia grupowe, o czym pisano tu: http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/2978289,zwolnienia-grupowe-w-rafako-obejma-do-400-osob-i-potrwaja-do-31-marca-2021-r-

Wysłane przez Mierzwi (niezweryfikowany) w
Mam nadzieję że Pan Morawiecki i Pan Kaczyński jako pierwsi wezmą broń i pojadą na front walczyc za ojczyzne. A nie będą się chować.

Wysłane przez i tak wiadomo k... (niezweryfikowany) w
MOrawiecki to popychel chętnie bym go rozstrzelał.

Wysłane przez WIOSNA (niezweryfikowany) w
Olać...po się bić... wyciągnąć wnioski z II WŚ biliśmy się do końca...Na marszu zwycięzców mas nie było...sprzedali ma ZSSR... STRATY w ludziach i materialne nie do opisania... zróbmy jak FRANCJA ))) 24 godziny defensywy i biala flaga!!! Nie mieli strat w ludności...materialnych...do dziś są szanowanym członkiem UE ...A na Polskim narodzie nadal wiesza się psy i zakłamuje historię...po co walczyć...po co umierać... poddajmy się i tak nie mamy szans z Rosja a NATO nam nie pomoże ;) historia zatoczy koło !!!

Wysłane przez WTQ (niezweryfikowany) w
Poddajmy sie Islamistom... nie bedzie strat w ludziach? Chopom poscinaja glowy za wiare w zlego boga, A kobiety i dzieci beda gwalcic, a potem ukamieniuja. Myslcie troche i czytajcie artykul... w nim pisze o potencjalnych konfliktach - skad moga sie wziac i z kim potencjalnie przyjdzie sie Europie mierzyc.

Wysłane przez USA (niezweryfikowany) w
I jego przepowiedznie wojny to masońska hucpa. NATO to armia Lucyfera i Morowiecki będzie wisział jak zbrodniarze hitlerowscy. To żydowskie NKWD dalej okupuje Polskę.

Wysłane przez excar (niezweryfikowany) w
Niech znowu zaczną to dostaną od Rosji taki łomotl że następne 50lat będą lizać rany. Szkoda tylko że znowu znajdą się młode durnie co co pójdą na te ich wojenkę i znowu nas przetrzebią jako naród.

Wysłane przez gudel (niezweryfikowany) w
..bij sie za korzennych, a oni i tak cie zadusza na koncu! Daj im szanse bicia sie po mordzie chciaz x we wlasnym miocie.

Wysłane przez MctXB (niezweryfikowany) w
Medication information leaflet. Short-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">where to get generic prednisone prices</a> in US. Some news about medication. Read information here. <a href=http://beatricehoward.com/kiki-checks-up-on-ed-today/#comment-432107>Actual trends of drugs.</a> <a href=https://www.doris.com.tw/blog-detail.php?id=53>Some about medication.</a> <a href=https://alj.mg/prodotto/ravintsara-del-madagascar-20ml/#comment-51878>Some what you want to know about medicament.</a> 7a0619c

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
3 + 8 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.