Pawłowicz nie odpuszcza. Żenująca próba wyjścia z twarzą

„Pani Krystyno Pawłowicz, poznajmy się najpierw. Może zamiast oceniać się w mediach, napije się Pani ze mną kawy i pomoże mi budować międzynarodową koalicję przeciwko mowie nienawiści. Razem, nie przeciwko sobie” – napisała do PiSowskiej funkcjonariuszki Pawłowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska, gdy pierwszy raz posłanka zaatakowała ją na Twitterze.

Nie zdało się to na nic. Nie mogąc wybaczyć pani Magdalenie Adamowicz startu w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, Pawłowicz znowu nie przebiera w słowach i pisze na Twitterze:

„Nie szanuje pani demokratycznie wybranych władz RP – Prezydenta ani Premiera, których pani publicznie poniżała. Poniża pani Polskę, oczernia za granicą. Jest pani kompetentna, by reprezentować zewn. obce nam interesy, a nie Polskę. Proszę nie grać na litości, bo jej pani w wielu Polakach nie wzbudzi (…) Proszę nie grać litością i fałszywą łagodnością, pani Magdaleno Adamowicz”– dodaje w kolejnym wpisie PiSowska funkcjonariuszka.

Przypomnijmy, że nieco wcześniej pytała wdowę po zamordowanym prezydencie Gdańska: „Pani ADAMOWICZ, a JAKIE ma pani kompetencje, poza byciem ‚żoną zamordowanego prezydenta miasta’, nie zachowującą zresztą podsawowego szacunku dla demokratycznie wybranego prezydenta RP, by kandydować i zasiadać w imieniu RP w UE parlamencie? Jakie wykształcenie, wiedza, poza samą oikofobią?”.

PiSowska posłanka otrzymała spokojną, rzeczową odpowiedź: „Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykładowcą UG, radcą prawnym, MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niemiecku i angielsku. I SZANUJĘ ludzi, Panią też” – ripostowała wtedy Magdalena Adamowicz, choć w zasadzie powinna brutalny atak zignorować.

Tym razem – miejmy nadzieję – to nastąpi. Zwłaszcza, że użytkownicy Twittera oburzeni są formą i językiem Pawłowicz: „Paradne, tępa zaczepka pisowskiej p’ oślicy obnażyła prawdę, że jedna Pani Adamowicz ma większe kompetencje do zasiadania w Europejskim Parlamencie niż cała ta pisowska banda nieudaczników, która się tam wybiera!” – napisał pod artykułem w Wirtualnej Polsce – Jarda Jarecki.

Inny czytelnik portalu – Robert Piasecki tak podsumował poczynania posłanki: „Pani Krystyno patrząc na Pani żenujące niejednokrotnie wypowiedzi i zachowanie łatwo zauważyć ze wyższe wykształcenie nie zawsze idzie w parze z rozumem mam nadzieje, że w październiku wstyd jaki Pani przynosi wielu wartościowym politykom się skończy”.

Autor: 
-------------------
Źródło: 

koduj24.pl

Komentarze

Wysłane przez EdwardSer (niezweryfikowany) w
hi. trade nudes? my home photo http://datingsexy.ml/litephoto/pic46547.jpg

Wysłane przez EdwardSer (niezweryfikowany) w
hi. trade nudes? my home photo http://datingsexy.ml/litephoto/pic46547.jpg

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
17 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.