Mężczyzna postrzelony w Oslo

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych po tym jak ponad czterdziestoletni mężczyzna został we wtorek postrzelony w mieszkaniu znajdującym się w dzielnicy Torshov w Oslo. 

Przed północą policja opublikowała na Twitterze informację, że trzecia osoba została schwytana. Dwie inne osoby zostały aresztowane we wtorkowy wieczór. - Został złapany w centrum Oslo. To wszystko, co mogę powiedzieć na ten moment o tej sprawie – mówi Christian Krohn Engeseth do NTB w środę o północy. Z uwagi na dalsze śledztwo, nie mógł ujawnić więcej informacji na temat aresztowań lub miejsca pojmania. We wtorek policja ujawniła, że w mieszkaniu, oprócz poszkodowanego mężczyzny, były 3 osoby.

Operowany

Około godziny 16 liczne siły policji wtargnęły do mieszkania, które znajduje się na ulicy Christiana Michelsena, pomiędzy dzielnicami Torshov i Carl Berner, po tym jak dostali informację o strzale. Przybyły służby specjalne policji, uzbrojone w pistolety maszynowe i sprzęt ochronny. Postrzeloną osobą jest mężczyzna po czterdziestce. Został bezpośrednio przewieziony do szpitala w Ullevål. Mężczyzna nie został śmiertelnie zraniony, ale operowano jego ramię. Policja była w kontakcie z mężczyzną po całym zdarzeniu, ale do tej pory nie mogła go przesłuchać.

Autor: 
Tłum. Katarzyna Kapica

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
17 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.