Najczęściej Komentowane

BBC: Tusk chce zaproponować "elastyczne" wydłużenie brexitu o rok (452281)
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk chce zaproponować Wielkiej Brytanii "elastyczne" przesunięcie o 12 miesięcy terminu wyjścia z Unii Europejskiej - informuje w piątek BBC, powołując się na wysokie rangą źródło unijne.
Elizabeth Warren kandydatka na prezydenta USA planuje zniszczyć w Google i Facebooka. (210945)
Senator Partii Demokratyczne Elizabeth Warren, która ubiega się o nominację w wyborach prezydenckich zaprezentowała w piątek swoje propozycje, które się nie spodobają Amerykanom. Jej celem jest to, by rozbić firmy Facebooka i Google.
Grillowanie odbiera głowę (66994)
W minionym tygodniu w nocy z czwartku na piątek na Kampusie Morasko trwało Wielkie Grillowanie UAM. Samorząd studentów reklamował to wydarzenie jako największą uczelnianą imprezę plenerową, tworzoną przez studentów i dla studentów.
W ciągu dekady polskie spółki przejęły za granicą kilkaset firm (28896)
Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza Polską.
Prezenty i Skubanko. Rząd dał wszystkim, komu teraz zabrać? Oto 7 opcji (10519)
500+, obniżenie wieku emerytalnego, wyższa kwota wolna - wszystko kosztuje, a będzie kosztować jeszcze więcej. Rząd będzie musiał zacząć trałowanie podatkowe.
Posłowie PO apelują o wstrzymanie "masakry dzików" (7863)
Posłowie PO zaapelowali w środę do myśliwych, do kierownictwa resortu środowiska, a także do lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego o wstrzymanie planowanych na styczeń polowań na dziki. Apelujemy przeciwko tej niecywilizowanej masakrze - podkreślali.
Archidiecezja lubelska wprowadza zasady kontaktu duchownych z dziećmi. (1560)
"Zasady ochrony dzieci i młodzieży" - taki tytuł nosi dokument opublikowany na stronach archidiecezji lubelskiej. Znajdują się w nim wytyczne dotyczące kontaktu duchownych z nieletnimi.
20.Forum Bankowości 16. Forum Ubezpieczeń (280)
W dniach 19 i 20 października 2020 roku odbyło się 20. Forum Bankowości oraz 16. Forum Ubezpieczeń organizowane przez MMC Polska. Forum odbywało się talko w wersji online. Uczestniczyło nim wielu ekspertów sektora m.in. Marek Dietl, Prezes Zarządu...
"Czy nie jest Pani wstyd?". Nauczyciel pisze do Zalewskiej i załącza ogłoszenie z Biedronki (130)
"W moim mieście, na drzwiach Biedronki, umieszczono ofertę pracy dla kasjera-sprzedawcy z wynagrodzeniem 3 250 zł miesięcznie. O 956 zł miesięcznie więcej niż nauczyciel rozpoczynający pracę"
Podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą zakażoną koronawirusem? Nie wiesz, jakie są objawy infekcji? (118)
Epidemia koronawirusa wyraźnie przyśpiesza, codziennie notujemy nowe rekordy zakażeń. Tymczasem nie wszyscy mogą zostać w domu, gdzie nie narażają się na transmisję wirusa. Chodzimy do pracy, po zakupy, załatwiamy codzienne sprawy.
Szczytowa jesień: październik na rynku mieszkaniowym w Moskwie pod znakiem rekordów (78)
Rynek mieszkaniowy Moskwy w październiku zalały liczne rekordy. Według słów pytanych przez RIA Nieruchomości ekspertów, na rynku nastąpił rekord dla 2016 roku pod względem ilości nowych ofert oraz została wydana niezliczona liczba pozwoleń na budowę
Facebook - wszystko i nic, ważnego (26)
Dzień dobry! Co u Ciebie? Nic nowego? Pewnie dlatego, że nie byłeś jeszcze dziś na fejsie! Tak, tak, każdy Twój dzień zaczyna się od kubka kawy i sprawdzenia fejsa, bo przecież może już są zdjęcia z wczorajszej imprezy...
Karel Gott nie żyje. Wdowa ujawnia szczegóły pogrzebu (22)
Ivana Macháčková-Gottová, wdowa po zmarłym 1 października Karelu Gotcie, potwierdziła, że pogrzeb legendarnego czeskiego piosenkarza będzie miał charakter państwowy. Poznaliśmy pierwsze szczegóły ceremonii.
Świąteczne obostrzenia. Nowe decyzje rządu w sprawie pandemii koronawirusa. (21)
Kilka dni temu pojawił się projekt rządowego rozporządzenia dotyczący świąt Bożego Narodzenia. Jak się okazuję, do wigilijnego stołu będziemy mogli zasiąść z rodziną, z którą dzielimy gospodarstwo domowe, oraz pięcioma osobami z zewnątrz.
Znów problem z Gamami. Nie kursują pociągi IC do Zagórza i Zamościa (19)
Z powodu awarii lokomotyw Gama, od kilku dni pociągi PKP Intercity nie dojeżdżają do Zagórza i Zamościa. Uruchamiana jest za nie zastępcza komunikacja autobusowa. 
Polacy rozdają kredytując innych swoje pieniądze (18)
Obserwując rosnące zobowiązania Polski i bezlitośnie powiększający się dług publiczny, zapominamy, że nie tylko bierzemy pożyczki, ale także ich udzielamy.
Jak muzyka stała się bronią w „rewolucji” na Białorusi? (17)
Od dwóch miesięcy społeczeństwo na Białorusi potępia prezydenta Aleksandra Łukaszenkę za rzekome oszustwo w wyborach. Jego reakcja była brutalna. Kilku demonstrantów zmarło w wyniku obrażeń odniesionych podczas stłumienia przez siły bezpieczeństwa.
WAŻNE! Morawiecki: Szykujmy się do WOJNY. Potwierdzają Amerykanie i Brytyjczycy (14)
W ostatnich dniach opinia publiczna otrzymała mnóstwo ostrzeżeń o zbliżającym się, globalnym konflikcie zbrojnym. Nie tylko Amerykanie i Brytyjczycy, ale i sam premier Morawiecki, wypowiedział się w podobnym tonie. Dziś w Monachium premier Mateusz
Tomasz Grodzki wybrany marszałkiem Senatu. Pokonał Stanisława Karczewskiego z PiS (9)
Tomasz Grodzki marszałkiem Senatu. Jak wynika z nieoficalnych informacji, senator Koalicji Obywatelskiej w głosowaniu pokonał Stanisława Karczewskiego z PiS.
BEATYFIKACJA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO. PAPIEŻ ZATWIERDZIŁ DEKRET (9)
Papież Franciszek zatwierdził dekret otwierający drogę do rychłej beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Watykan poinformował w czwartek, że zaaprobowany dekret dotyczy cudu uzdrowienia

Strony