Brutalne pobicie w Poznaniu. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Do zdarzenia doszło w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkaniec wracający do domu został zaatakowany przez dwóch sprawców. Jak podkreśla policja, mężczyźni bez żadnego powodu dotkliwie pobili swoją ofiarę. Do dzisiaj nie udało się ustalić ich tożsamości, chociaż zdarzenie miało miejsce w maju. 

Mieszkaniec poznańskich Jeżyc został zaatakowany na klatce schodowej 8 maja przed godziną 21. Jak wyglądały chwile przed i po ataku, można prześledzić na nagraniu udostępnionym przez policję. Widać na nim dwóch mężczyzn zachowujących się agresywnie. Między nimi a mieszkańcem nie dochodzi do żadnej sprzeczki, mężczyzna w żaden sposób nie sprowokował ich do agresywnego zachowania. 

- Bandyci bez żadnego powodu zaatakowali mężczyznę, bili go pięściami i kopali. W między czasie jeden z nich wybił kilka szyb na klatce schodowej. Po wszystkim uciekli - opisuje Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Mundurowym nie udało się ustalić tożsamości napastników, dlatego publikują zdjęcia, a także nagranie z monitoringu. - To kolejna publikacja ich twarzy. Może teraz uda się ich rozpoznać? - pisze rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Osoby, które rozpoznają napastników, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 61 84 12211/12.

Autor: 
Marta Glanc
Źródło: 

Onet

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
13 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.